драцена fragrans 20-90см

Драцена fragrans

660грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: ,

Опис товару

Драцен (Dracaena), сімейство драценові. Місце походження: тропіки та субтропіки Африки, Азії, Канар Використання: декоративно-листяне

Температура влітку 18 – 20 Температура взимку 16 – 18

Освітлення: світлолюбна, тіньовитривала яскрава розсіяна півтінь Світле, але захищене від прямих сонячних променів. Draco, Fragrans та Hookeriana літо можуть проводити на свіжому повітрі, а зимувати при температурі 12 градусів та нижче у місцях.

Полив: взимку – помірний Влітку – рясний Грунт постійно зволожуємо, не допускаючи надлишку води в горщику.

Розмноження: навесні верхівковими або напівдерев’янілими живцями, або насінням

Вологість повітря: часте обприскування Пересадка: навесні молоді рослини щорічно, дорослі 1 раз на 2 роки. Земляна суміш: дернова земля, листова земля, перегній, торф та пісок (1:1:1:1:1).

Підживлення: весна-літо — 1 раз на 2 тижні мінеральними та органічними добривами зима-осінь — 1 раз на місяць

Підрізання: не потребує

Особливості догляду: Боїться протягів. Не переносить аерозоль для блиску листя. М’яке скручене листя з коричневими Короткий опис На Канарських островах ростуть гігантські рослини, відомі під назвою драконове дерево. Деякі з 40 видів рослин сімейства агавових можна вирощувати в кімнатних умовах у горщиках або великому посуді, проте найкрасивіші драцени з різнобарвним листям в основному розводять в оранжереях, що опалюються. Найчастіше в кімнатних умовах розводять драцену запашну.

Батьківщина драцени – Канарські острови, тропічні райони Африки до архіпелагів Тихого океану. Розведення рослин не становить складності, оскільки шматочки стебел чудово переносять транспортування і служать посадковим матеріалом. Драцени дуже схожі на кордиліни і відрізняються один від одного тільки корінням, яке у драцени жовті, тонкі і гладкі, а у кордиліни білі та потовщені. Шкідники Борошнистий червець Павутинний кліщик краями – низька температура. Світлі сухі плями на листі – багато світла.

Властивості

Висота

75-100см

Діаметр горщика

20см

 • Где купить Драцена fragrans?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Драцена fragrans, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Драцена fragrans?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Драцена fragrans на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Драцена fragrans по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Драцена fragrans?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением