Алое древовидное

Алое деревовидне

346грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія:

Опис товару

Алое

Алое (лат. Aloe) або столітник – належить до сімейства асфоделових (Asphodelaceae), роду суккулентних рослин), що містить близько 400 видів.
У перекладі з арабської алоє означає «гіркий».

Ця рослина походить з Африки (на території сучасної ПАР, у горах тропічної Африки), також росте на аравійському півострові та острові Мадагаскар.

У роді алоє об’єднані багаторічні листові сукуленти (трав’янисті, деревоподібні, чагарникові), що мають м’ясисте товсте листя, яке зібране в густу. розетку та розташовані в ній по спіралі. Листя по краю буває зубчасте або гладке, з м’якими віями або з гострими шипами.

М’якуш листа розділений на комірки, що дозволяє їм зберігати запаси вологи в періоди посухи. Квітки червоні, оранжеві, жовті, білі – невеликі, трубчасті.

Лікувальні властивості

Корисні властивості цієї рослини були відомі ще з давніх часів – згадку про неї ми читаємо в Біблії, де вона використовувалася при виготовленні пахощів.

Як лікувальний засіб людство використовувало сік алое для підтримки здоров’я та довголіття, як «швидку» допомогу при ранах та опіках, шкірних захворюваннях; у наш час цей список розширився до неймовірних розмірів, особливо це стосується використання виду Алое віра. Також ця рослина має найширше поширення у косметології.

Властивості

Висота

25-35см

Діаметр горщика

12см

 • Где купить Алое деревовидне?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Алое деревовидне, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Алое деревовидне?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Алое деревовидне на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Алое деревовидне по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Алое деревовидне?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением