Капсикум Аннуум
комнатный перец

Капсікум Аннуум (кімнатний перець)

145грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Капсікум Аннуум, кімнатний перець, це хороша рослина, яка приносить світло і користь у будинок.

Температура:рекомендується підтримувати в межах 16-25°С, оскільки капсикум – рослина досить теплолюбна. Влітку оптимальною температурою буде 22-25 ° С, взимку – 16-20 ° С, але не нижче 12 ° С.

Освітлення:має бути яскравим, оскільки капсикум добре переносить вплив прямих сонячних променів, і це зрозуміло, оскільки предки рослини росли під палючим американським сонцем. Кімнатний перець можна містити на південному або південно-західному вікні, але рослину потрібно прикривати від полуденного сонця легкою прозорою фіранкою.

Полив: грунт у горщику з рослиною повинен завжди бути помірно вологим, тому що при пересиханні тягне до скидання квіток і зморщування плодів. Для поливу капсикума використовують воду кімнатної температури, що відстоялася. Листя рослини необхідно часто обприскувати м’якою водою, що відстоялася.

Ґрунтдля культивування капсикуму підійде легка, нейтральна. Ґрунтова суміш може складатися з 1 частини листового перегною, 1 частини садової землі, 1 частини дернової землі та 1/2 частини піску.

Підживлення капсикума здійснюється вічним і влітку щотижня органічними та мінеральними добривами. Також рекомендується вносити добрива в ґрунт відразу після обрізання стебел, яке здійснюють перед зимівлею.

Пересадка капсикуму. Кімнатний перець пересаджують зазвичай вже дорослі рослини, які досить розрослися. Пересадку проводять після підрізування гілок рослини в горщик трохи більшого розміру.

Властивості

Висота

15-25см

Діаметр горщика

12см

 • Где купить Капсікум Аннуум (кімнатний перець)?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Капсікум Аннуум (кімнатний перець), растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Капсікум Аннуум (кімнатний перець)?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Капсікум Аннуум (кімнатний перець) на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Капсікум Аннуум (кімнатний перець) по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Капсікум Аннуум (кімнатний перець)?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением