Комнатный помидор
Капсикум СоланумКомнатные помидоры

Капсікум Соланум (кімнатний помідор)

145грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Температура: рекомендується підтримувати в межах 16-25°С, оскільки капсикум – рослина досить теплолюбна. Влітку оптимальною температурою буде 22-25 ° С, взимку – 16-20 ° С, але не нижче 12 ° С.

Освітлення: має бути яскравим, оскільки капсикум добре переносить вплив прямих сонячних променів, і це зрозуміло, оскільки предки рослини росли під палючим американським сонцем. Кімнатний помідор можна утримувати на південному або південно-західному вікні, але рослину потрібно прикривати від полуденного сонця легкою прозорою завісою.

Полив: Грунт у горщику з рослиною повинен завжди бути помірно вологим, оскільки при пересиханні тягне до скидання квіток і зморщування плодів. Для поливу капсикума використовують воду кімнатної температури, що відстоялася. Листя рослини необхідно часто обприскувати м’якою водою, що відстоялася.

Грунт для культивування капсикуму підійде легка, нейтральна. Ґрунтова суміш може складатися з 1 частини листового перегною, 1 частини садової землі, 1 частини дернової землі та 1/2 частини піску.

Підживлення капсикума здійснюється вічним і влітку щотижня органічними та мінеральними добривами. Також рекомендується вносити добрива в ґрунт відразу після обрізання стебел, яке здійснюють перед зимівлею.

Пересадка капсикума. Кімнатний помідор пересаджують, зазвичай, вже дорослі рослини, які досить розрослися. Пересадку проводять після підрізування гілок рослини в горщик трохи більшого розміру.

Властивості

Висота

15-25см

Діаметр горщика

12см

 • Где купить Капсікум Соланум (кімнатний помідор)?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Капсікум Соланум (кімнатний помідор), растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Капсікум Соланум (кімнатний помідор)?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Капсікум Соланум (кімнатний помідор) на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Капсікум Соланум (кімнатний помідор) по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Капсікум Соланум (кімнатний помідор)?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением