Гимнокалициум

Гімнокаліціум

от 149грн

цена за 1 растение

диаметр горшка: 9смвысота: 10-15см 225грн
диаметр горшка: 6смвысота: 10-15см 149грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Гімнокаліціум

Великий рід американських кактусів, що налічує 98 видів та безліч різновидів. Зростають поодиноко, групами чи дернинами. Поряд з карликовими, стебла яких не перевищують 4 см вис., є великі види, стебла яких досягають 50 см вис. та маси понад 40 кг. В останні десятиліття виведено кілька декоративних безхлорофільних форм: молочно-рожевих, червоних, лілових, жовтих, а також з різнобарвними кольоровими зонами на епідермісі. Стебла, як правило, кулясті, забарвлення їх варіює по всій гамі зелених тонів, а також від червоно-коричневого до фіолетового. У більшості видів коріння мочкоподібне, у деяких — реповидне, здатне глибоко встати в щебнисті осипи гір. Для цього характерна зміна з віком кількості ребер, довжини колючок, забарвлення і структури епідермісу. У більшості видів під ареолами ребра розділені поперечними борозенками на горбки з клиноподібним виступом, спрямованим до основи стебла. Колючки різноманітні за довжиною. і забарвленні, ростуть або пучком убік, або павукоподібно притиснуті до стебла.
Цвітуть гіміокаліціуми, за винятком кількох видів, починаючи з двох-трирічного віку. Бутони з’являються з ареол, розташованих біля верхівки рослини. Квітки білі, сіруваті, зелені, жовті, рожеві, червоні, дзвоново-воронкоподібні, 3-10 см дл. та в діам. Плоди сіро-зелені, з червонуватим або блакитним відтінком, овальної форми, до 4 см завд. і 2 см у діам. Більшість видів самостерильна. Як молодий рід, гімнокаліціум виявляє велику різноманітність у будові насіння, від великих до найдрібніших форм, що визначається виключно спадковими факторами кожної окремої гілки розвитку роду. Характерно, що різні види навіть при спільному проростанні в спільнотах не схрещуються між собою, тому що надто видалені у спадковому відношенні. А. цих рослин досить широкий: більшість видів виростає в Андах, головним чином в Аргентині, проте зустрічаються вони і в Бразилії, Уругваї, Парагваї та Болівії. Зростають як у субтропічних трав’янистих саванах і океанському узбережжі, і у пустельних плоскогір’ях Кордильер, на вис. до 3500 м-код над ур. м. Незважаючи на хорошу пристосованість гімнокаліціумів до змін навколишнього середовища, доцільно розділити їх на подібні за умовами культивування групи. Представники аргентинських провінцій Кордова, Ла-Ріоха, Сальта, Катамарка, Жужуй у літній період вирощуються при помірних освітленості та поливі, добре реагують на постійний приплив свіжого повітря. Взимку містяться у напівсухому стані, при температурі 8-10 °С.
Для гімнокаліціумів, що походять з Болівії (Чукісака, Таріха), у літній період потрібно сильніше притінення та регулярний полив. Температурний режим взимку помірний (12-15 ° С).
Види, що походять з Уругваю, потребують притінення тільки навесні. Влітку добре розвиваються при великій кількості сонячного світла та помірному поливі. Взимку майже сухо, при температурі 7—10 °С.
Всі види гімнокаліціумів рекомендується культивувати в легкій проникній землесуміші з наступним складом: листовий перегній — 40 %, дернова земля —30 %, крупнозернистий пісок, цегляна і гравійна крихта — 30 %. рН близько 5,6. Розмножуються насінням.

Догляд: Гімнокаліціуми дуже прості для домашнього розведення, невибагливі до субстрату, нечутливі до надлишку вологи та нестачі сонячного світла. Вони красиві, легко і довго цвітуть, тому особливо улюблені як тусоводами. Проте певних правил догляду необхідно дотримуватися. Субстрат для гімнокаліціумів краще застосовувати кислий, поживний, мінеральний або з домішкою гумусу. У період зростання бажано проводити рівномірний полив та регулярні підживлення. У зимовий період рекомендується температура 8 – 15 ° С та рідке зволоження субстрату.

Властивості

Діаметр горщика

5,5см, 8,5см

Висота

10-15см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Гімнокаліціум”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Гімнокаліціум?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Гімнокаліціум, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Гімнокаліціум?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Гімнокаліціум на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Гімнокаліціум по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Гімнокаліціум?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением