Веточка Ванды в вазе

Гілочка Ванди у вазі

450грн

цвет: черный
цвет: желтый
цвет: синий
цвет: фиолетовый
цвет: розовый
цвет: белый

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: , Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Ванда

Ванда – це чудова дивовижна рослина, яка відноситься до сімейства орхідних. Квітку цю по праву вважають королівською серед усіх орхідей. Даний вигляд добре підійде для домашнього затишного тепла. Орхідея Ванда дуже теплолюбна рослина, вона почувається чудово і при температурі 23 градуси, і при 25 градусах – це ідеальне середовище для орхідеї. Щоб зрозуміти, які умови сприятливі для Ванди, необхідно звернути увагу на її листя, якщо температура опуститься нижче 25 градусів, на рослині з’явиться водний наліт, знизиться імунітет і квітки можуть навіть загинути. Купити Ванду можна замовивши у нас на сайті

Освітлення для орхідеї Ванда

Цей різновид орхідеї любить світло. Варто розташувати квіти таким чином, щоб вони трошки були в тіні, під час спекотного проміння сонця і під час заходу або сходу сонця, щоб знаходилися на відкритому світлі. Приблизний час висвітлення близько 12 години. У цьому питанні головне – не переборщити. Якщо ж світла буде занадто багато – Ванда може захворіти, а якщо мало, то тоді цвісти не буде.

Вологість для квітки

Для орхідеї Ванда дуже важливою є вологість, причому воду вона дуже любить. Потрібно звернути увагу і на навколишнє повітря, як мінімум до 80-ти відсотків повинна бути вологість, а якщо ж ви обприскуєте листя в сухому приміщенні, то це принесе тільки шкоду.

Підбір ємності

Всі орхідеї Ванда мають дуже товсту і довгу кореневу систему, вони дуже чутливі до надлишок вологи в ґрунті, саме з цієї причини квітка не рекомендується висаджувати в квіткові звичайні горщики. Орхідея Ванда невеликих розмірів, і її слід вирощувати тільки в дерев’яних, глиняних або пластикових блоках, які слід розташовувати на балконах. Також рослину можна вирощувати у спеціальних коробах, або у скляних ємностях.

Цвітіння орхідеї

У природних умовах цвітіння Ванди відбувається в осінній чи весняний період. Гібридні види орхідеї здатні цвісти весь рік. Тривалість цвітіння загалом до 8 тижнів. Але якщо рослина отримує полив та належний догляд, то цвітіння продовжиться набагато довше. Орхідею Ванда можна купити в магазині «Орхідс Арт» у Києві.

Властивості

Висота

35-55см

Колір

Білий, Рожевий, Фіолетовий, Синій, Жовтий, Чорний

 • Где купить Гілочка Ванди у вазі?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Гілочка Ванди у вазі, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Гілочка Ванди у вазі?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Гілочка Ванди у вазі на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Гілочка Ванди у вазі по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Гілочка Ванди у вазі?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением