Камбрия frech town

Камбрія frech town

300грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: , Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Камбрія

Квітка Камбрія відносять до сімейства орхідних. Ця орхідея з червоними квітками і довгим листям, що стоїть. Камбрія, це рід орхідей, а назва гібрида, що виникла від схрещування різних видів орхідей. Як і всі гібриди, ця орхідея любить тепло, тому найкомфортніша для неї температура взимку 24 градуси, 16 градусів температурний мінімум. Найголовніше не треба допустити, щоб температура повітря знизилася до 4 градусів у зимовий період у нічний час, інакше квітка може загинути. Влітку, звичайно, простіше забезпечити комфортні 24 градуси.

Освітлення

Камбрія любить яскраве освітлення та розсіяне світло. Влітку для догляду за квіткою і для її розведення підійде східна або північна сторона, там сонце світить яскраво, але не обпікатиме. Восени або взимку, якщо орхідея продовжує цвісти, можна додатково використовувати лампи денного світла. Також регулярним, але помірним, має бути зволоження рослин, т.к. камбрія орхідея любить вологість. Тільки пам’ятайте при цьому, що вибраний горщик для квітки – це контейнер з численними отворами, в якому коренева система гібрида знаходитися у воді не буде. Можете один раз на день оббризкувати листя водою, якщо ж дуже тепло (понад 22 градуси), то можна і 2 рази на добу. Надмірна підтримка вологості необов’язкова, завдяки цьому камбрію вважають однією з найвибагливіших орхідей.

Добрива та пересадка квітів

В даний час в магазинах можна купити спеціальні добрива для орхідей, якими необхідно поливати квітку один раз на місяць, але тільки тоді, коли у ньому з’являються бутони й у період цвітіння. При пересадці потрібно звернути увагу на зовнішній стан самої квітки. Наприклад, якщо коріння Камбрії з’являється з горщика, то, звичайно, час пересаджувати. Цей процес приблизно повинен відбуватися раз на два роки для Камбрії.

 • Где купить Камбрія frech town?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Камбрія frech town, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Камбрія frech town?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Камбрія frech town на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Камбрія frech town по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Камбрія frech town?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением