Линн

Міні фаленопсис Лін

295грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: , Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Міні фаленопсиси – невибагливі вічнозелені, квітучі орхідеї; Так само називаються “карликові орхідеї”
Для фаленопсисів потрібне тепле місце з розсіяним світлом без прямих сонячних променів. Добре ростуть фаленопсиси і в глибині кімнати при достатньому штучному висвітленні. При нестачі світла і при зниженні температури менше 16 градусів у фаленопсисів, що підготувалися до цвітіння, можуть опадати бутони.

Температура вмісту цих теплолюбних орхідей не повинна бути нижчою за 18 градусів (крім осені, коли потрібно близько 1-2 місяців містити фаленопсиси при температурі 16 градусів для закладення квіткових бруньок); зона комфорту для фаленопсисів знаходиться в межах 22-24 градуси. Полив має бути дуже помірним цілий рік, особливо взимку. Субстрат не повинен сильно пересихати, але перед черговим поливом дайте йому трохи підсохнути – корінням фаленопсисів, крім води, потрібне повітря.

При надмірному поливі можлива поява грибкових інфекцій. Поливна вода не повинна потрапляти в точку зростання – центр ризоми, щоб уникнути її гниття. Можна поливати фаленопсис методом «купання», наполовину опускаючи горщик з орхідеєю на короткий час у відро з м’якою водою, щоб субстрат просочився вологою. Фаленопсис вимагає постійної підтримки високої вологості повітря всіма можливими способами.

Обприскування листя та повітря навколо орхідеї потрібно проводити в режимі найдрібнішого розприскування, щоб вода виходила у вигляді «туману» і потрапляла на листя у вигляді «водяного пилу», а не крапель, які, стікаючи, можуть потрапити у серцевину розетки листя, що призведе до гниття. Під час обприскування вода не повинна потрапляти на квіти. При сухому повітрі орхідея може бути уражена щитівками.

Пересадка фаленопсису проводиться раз на 2 роки в грубий, пухкий орхідейний субстрат; горщик береться трохи більше, ніж раніше. При пересадці потрібно звести до мінімуму пошкодження тендітного коріння, що контактує з краями горщика; горщик береться трохи більше, ніж раніше.
Влітку 2 рази на місяць потрібно удобрення орхідей у ​​слабкій концентрації (хворі рослини удобрювати не можна), в решту пори року, у тому числі взимку, рідко удобрювати в ще меншій концентрації.
Фаленопсиси не утворюють псевдолуковіц і розмножуються «дітками», що з’являються на стеблах квіток; коли коріння у молодих пагонів досягнуть довжини 5 см, їх можна відсаджувати в окремий горщик.
Квіткові стрілки у фаленопсису красиво вигнуті або звисають (причому на одному квітковому пагоні орхідея може цвісти 2-3 рази, якщо обрізати квіткове стебло над 3-м або 4-м вузлом, поки він весь не процвів).

Укорочення стебла сприяє вторинному цвітінню фаленопсису з нижчого вузла і подовжує період цвітіння. Для високого квітконоса, що згинається під вагою квіток, ставиться підпірка якомога ближче до квітконоса, але не біля краю горщика, де є небезпека пошкодження великої кількості коренів.

Властивості

Висота

15-25см, 25-35см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Міні фаленопсис Лін”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Міні фаленопсис Лін?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Міні фаленопсис Лін, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Міні фаленопсис Лін?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Міні фаленопсис Лін на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Міні фаленопсис Лін по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Міні фаленопсис Лін?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением