Онцидиум бордовый

Онцидіум червоний

511грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: , Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Онцидіум є одним із найкращих проявів орхідеї, одне з найпопулярніших рослин. Цей рід включає величезну різноманітність гібридів, тільки відомо близько 700т видів епіфітних рослин. Представників онцидіуму можна зустріти у вологих тропічних лісах Південної чи центральної Америки, деякі рослини зустрічаються у Флориді. Кількість кольорів та їх різноманітність залежить від умов зростання, а також від зміни температурного режиму, пори року.

Опис онцидіумів

Рослина ряду епіфітів, які іноді ростуть у вологих місцях з мохом. Серед онцидіумів є представники великих видів, у яких листя може досягати 30-40 см, а квітконоси можуть рости при цьому до 1,5 або 2х метрів. Що цікаво, онцидіуми бувають цілком мініатюрні всього до 10-15 см в довжину. Деякі види рослин мають вузьке і довге листя, теплолюбні види відрізняються твердим, м’ясистим або навіть циліндричним листям. Зустрічаються онцидіуми з листям у цятку або тонкими звисаючими «бородами» на всі боки.

Цвітіння та особливості квіток

Як правило, кожен вид рослини цвіте за своєю, в різні пори року, іноді зустрічаються види квітучі і двічі на рік (розміри варіюються від 1-2 см. до 10-12 см.). Квітки мають різні кольори, часто вони збираються в один пучок і на вигляд, здалеку, нагадують рій метеликів або невеликих птахів. Буває й таке, що проростає лише одна квітка, велика із солодким ароматом. Головна особливість всіх онцидіумів – маленькі нарости біля основи квітки. Якщо збирати букет з онцидіумів, то вони можуть простояти до трьох тижнів, видаючи приємний аромат.

Перш ніж купувати онцидіум, слід пам’ятати, що не всі рослини цього виду можуть рости в домашніх умовах, деякі з них вимагають природного існування.

Властивості

Висота

55-75см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Онцидіум червоний”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Онцидіум червоний?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Онцидіум червоний, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Онцидіум червоний?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Онцидіум червоний на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Онцидіум червоний по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Онцидіум червоний?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением