Эксклюзивный спец.сорт Миловидный
Эксклюзивный спец.сорт Миловидный 2Эксклюзивный спец.сорт Миловидный 3Эксклюзивный спец.сорт Миловидный 4

Фаленопсис Ексклюзивний сорт МиловиднийФаленопсис Ексклюзивний сорт Миловидний

550грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: ,

Опис товару

Фаленопсиси — невибагливі вічнозелені орхідеї, що постійно зростають; їх види та квітучі майже цілий рік гібриди ідеальні для початківців.
При правильному догляді фаленопсиси рясно, довго цвітуть і живуть біля будинку до 7 років.
Для фаленопсисів потрібне тепле місце з розсіяним світлом без прямих сонячних променів. Добре ростуть фаленопсиси і в глибині кімнати за достатнього штучного висвітлення. При нестачі світла та при зниженні температури менше 16 градусів у фаленопсисів, що підготувалися до цвітіння, можуть опадати бутони.

Температура змісту цих теплолюбних орхідей не повинна бути нижче 18 градусів (крім осені, коли потрібно близько 1-2 місяців утримувати фаленопсиси при температурі 16 градусів для закладення квіткових бруньок); зона комфорту для фаленопсисів знаходиться у межах 22-24 градуси. Полив має бути дуже помірним цілий рік, особливо взимку. Субстрат не повинен сильно пересихати, але перед черговим поливом дайте йому трохи підсохнути – корінням фаленопсисів, крім води, потрібен повітря.

При лишньому поливі можливе поява грибкових інфекцій. Поливна вода не повинна потрапляти в точку зростання – центр ризомі, щоб уникнути її гниття. Можна поливати фаленопсис методом купання, наполовину опускаючи горщик з орхідеєю на коротку годину біля відро з м’якою водою, щоб субстрат просочився вологою. Фаленопсис вимагає постійної підтримки високої вологості повітря всіма можливими способами.

Обприскування Листів і повітря навколо орхідеї потрібно проводити в режимі найдрібнішого розприскування, щоб вода виходила у вигляді «туману» і попадала на листя у вигляді «водяної пилки», а не крапель, які, стікаючи, можуть потрапити в серцевину розетки листя, що призведе до гниття. Під час обприскування вода не повинна попадати на квіти. При сухому повітрі орхідея може бути уражена щитівками.

Пересадка фаленопсису проводиться раз на 2 роки у грубий, пухкий орхідейний субстрат; горщик береться трохи більше ніж раніше. При пересадці потрібно звести до мінімуму пошкодження тендітного коріння, що контактує з краями горщика; горщик береться трохи більше ніж раніше.
Літом 2 рази на місяць потрібно удобрення орхідей у ​​слабкій концентрації (хворі рослини удобрювати не можна), в останню пору року, в тому числі взимку, рідко удобрювати в ще меншій концентрації.
Фаленопсиси не утворюють псевдолуковіц і розмножуються «дітками», що з’являються на стеблах квіток; коли коріння у молодих пагонів досягне довжини 5 см, їх можна відсаджувати в окремий горщик.
Квіткові стрілки у фаленопсису красиво вигнуті або звисають (причому на одному квітковому погоні орхідея може цвісти 2-3 рази, якщо обрізати квітковий стебель над 3-м або 4-м вузлом, поки він весь не процвів).

Укорочення стебла сприяє вторинному цвітінню фаленопсису з нижчого вузла і продовжує період цвітіння. Для високого квітконоса, що згинається під вагою квіток, ставиться підпірка якомога ближче до квітконоса, але не біля краю горщика, де є опасність пошкодження великої кількості коренів.

Властивості

Висота

55-75см, 55-65см

 • Где купить Фаленопсис Ексклюзивний сорт МиловиднийФаленопсис Ексклюзивний сорт Миловидний?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Фаленопсис Ексклюзивний сорт МиловиднийФаленопсис Ексклюзивний сорт Миловидний, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Фаленопсис Ексклюзивний сорт МиловиднийФаленопсис Ексклюзивний сорт Миловидний?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Фаленопсис Ексклюзивний сорт МиловиднийФаленопсис Ексклюзивний сорт Миловидний на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Фаленопсис Ексклюзивний сорт МиловиднийФаленопсис Ексклюзивний сорт Миловидний по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Фаленопсис Ексклюзивний сорт МиловиднийФаленопсис Ексклюзивний сорт Миловидний?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением