Цимбидиум Ширли

Цимбідіум Ширлі

978грн

Цена указана от..

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: ,

Опис товару

Цимбідіум – Естетичні переваги та відносна простота вирощування цимбідіумів сприяли їх широкому поширенню в колекціях любителів орхідей та в оранжереях усього світу. Більшість орхідей роду Цимбідіум (Cymbidium) родом із країн тропічної Азії та з Австралії. Існує близько півсотні видів вічнозелених цимбідіумів (епіфітних і наземних) і величезна кількість барвистих гібридів. Квітки цимбідіуму мають характерну човноподібну губу, прикрашену химерними візерунками. Листя цимбідіуму довге, ремнеподібне, дугоподібно вигнуте на кінцях.

Цимбідіуми досить складні у вирощуванні насамперед тому, що потребують холодної зимівлі при близько 8-10 °C, а також обов’язкового зниження температури вночі до 12-14 °C. Це обов’язкова умова успішного цвітіння та зростання. Зниження температури у нічний час потрібно приблизно з кінця серпня до середини жовтня. Цимбідіуми світлолюбні, але світло має бути розсіяним ближче до полудня. Взимку освітлення має бути максимальним – південне вікно, оскільки світловий день короткий. Цимбідіум – це світлолюбна рослина, проте пряме сонце може завдати рослині шкоди. За високих температур повітря рослину потрібно обприскувати водою, щоб збільшити вологість повітря. Однак у жодному разі не обприскуйте квітки!

Літній період характеризується інтенсивним зростанням вегетативних та генеративних пагонів, для чого потрібне посилене мінеральне харчування. У травні – червні спостерігається інтенсивне зростання кореневої системи та молодих вегетативних пагонів, тому необхідне внесення азоту та калію. Проводять позакореневі підживлення 0,05% розчином сечовини, що є одночасно джерелом азотного живлення та фізіологічно активною речовиною, що підвищує стійкість цимбідіуму до вірусних захворювань. У цей же період ефективне позакореневе підживлення марганцем і бором. Якщо використовувати спеціальні добрива для орхідей при кожному поливі, то їх концентрація повинна бути дуже низькою. При добривах раз на кілька тижнів – концентрація корисних речовин може бути вищою, але необхідно заздалегідь полити рослину чистою водою (за кілька годин до “процедури”) і тільки після цього використовувати добрива.

Поливати слід раз на десять днів протягом зими або “сухого” сезону (від вересня або жовтня до березня або квітня). Коли йдуть нові рости, зазвичай березень-травень, кожні три – чотири дні і до вересня тощо. При надлишку вологості може відбуватися загнивання коренів, на листі біля основи з’являються чорні плями. При недостатньому поливі псевдобульби зморщуються, бутони і квітки передчасно опадають. Полив особливо важливий у період цвітіння цимбідіуму, проте подбайте про те, щоб земля в горщику була водопроникною. Коли температура повітря піднімається вище 18°С, поливайте рослини щодня.
Пересадку цимбідіума проводять кожні 2 роки після цвітіння, використовуючи орхідейний субстрат. Коли в горщику стає дуже тісно, ​​цимбідіум припиняє рости. Для розмноження цимбідіумів у лабораторіях застосовують меристемний метод. Квітникари-аматори практикують вегетативне (розподілом псевдолуковіц при пересадці) та насіннєве розмноження.
Шкідники, захворювання: Павутинні кліщі, щитівки та пемфіги – при надто сухому повітрі. Трапляються також вірусні захворювання, проте для кімнатних рослин вони не мають особливого значення.

Властивості

Висота

55-75см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Цимбідіум Ширлі”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Цимбідіум Ширлі?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Цимбідіум Ширлі, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Цимбідіум Ширлі?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Цимбідіум Ширлі на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Цимбідіум Ширлі по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Цимбідіум Ширлі?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением