Эхеверия 10,5

Ехеверія (10см)

147грн

цена за 1 растение

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Освітлення
Всі ехеверії світлолюбні, переносять пряме сонячне світло, тому їм відводять світлі, сонячні місця. Придатні для вирощування на південних вікнах. На яскравому сонці восковий наліт стає товстішим, через що листя набуває блакитно-білого або блакитно-сірого забарвлення, а їх краї і кінчики червоніють. У спеку листя може зморщуватися, і вся розетка наче стискається.
Рослини, нещодавно придбані або після похмурої зими до сонячних променів привчають поступово, щоб уникнути сонячного опіку.

Температура
У весняно-літній період ехеверія здатна переносити високу температуру, але найоптимальніше їх утримувати при температурі близько 22-27°С. Взимку віддають перевагу температурі б-8 ° С, але здатні витримувати і звичайні (18-20 ° С) кімнатні температури в осінньо-зимовий період.

Вологість повітря
Ечеверія добре переносить сухе повітря і обприскування не потребує. Більше того, при обприскуванні може погіршитись зовнішній вигляд рослини.

Полив
Навесні та влітку ехеверії поливають помірно. Між поливами земляна грудка повинна просохнути до дна горщика. Ехеверії не виносять надмірного зволоження. У сильну спеку у ехеверії може зморщуватися листя – це означає, що рослину слід полити.
В осінньо-зимовий період полив дуже рідкісний, особливо при зимівлі в холодних умовах. При вмісті ехеверії в зимовий період у звичайних (18-20 ° С) температурних умовах може знадобитися поливати рослини дещо частіше. Сигналом до поливання є підв’ядання листя. Поливають м’якою, добре відстояною водою. При поливі потрібно стежити, щоб вода не потрапляла на розетки листя – це може викликати їхнє гниття, а при яскравому сонці на них можуть з’явитися опіки. Можна використовувати нижній полив.

Добрива
У весняно-літній період ехеверії підгодовують 1 раз на місяць добривами для кактусів у половинній дозі від зазначеної концентрації. Надлишок добрива негативно позначається на зовнішньому вигляді рослини. Восени та взимку ехеверії не підгодовують.

Грунт
Для ехеверії підходить готовий субстрат для сукулентів.
Можна скласти таку суміш: кротова земля та крупнозернистий пісок у рівних частинах, з додаванням битої цегли та шматочками деревного вугілля.

Пересадка
Пересаджують ехеверії щороку. На дні горщика забезпечують добрий дренаж. Горщики для вирощування беруться невеликі та невисокі, тому що ехеверії мають поверхневу кореневу систему. При пересадці намагайтеся не торкатися листя, оскільки їх покриття дуже легко пошкодити. Рослина підходить для вирощування гідропонним методом.

Цвітіння
Найбільш сприятливі умови для формування квіток у ехеверії – температура 15-18 ° С і короткий день – 12-13 год протягом 50 днів. Для різних видів можливі незначні коливання в тривалості короткого дня (до 60 днів), при цьому рослини повинні бути не молодшими одного року.

Розмноження
Ехеверії розмножуються листами, живцями, прикореневими розетками та насінням. Напівчагарники розмножують також верхівками пагонів.
Насіння висівають наприкінці лютого-початку березня в суміш торфу та піску (1:1). Накривають тепличкою, підтримують температуру в межах 20-22 ° С, постійно обприскують і провітрюють. Сходи з’являються через 12-14 днів. Коли сіянці підростуть, їх пікірують у невеликі ємності із субстратом: листова земля та пісок (2:1). Коли у сіянців розетка листя досягне 2-3 сантиметрів у діаметрі, їх пересаджують у відповідні розміри горщики із сумішшю для дорослих рослин.
Черенки висаджують у маленькі горщики (7-9 см). Перед посадкою живці злегка подвяливают. Склад землі для живцювання: чистий пісок або компостна земля у суміші з піском у рівних частинах. Живці укорінюються швидко. Живці навесні — у березні-травні, але можна живити протягом усього вегетаційного періоду.

Хвороби та шкідники
Найчастіше ушкоджується червцями.
При надлишку води коріння загниють, рослина гине.
Мучниста роса при надмірно рясному поливі.
При підвищеній температурі уражаються войлочниками і філоксерою.

Можливі труднощі:
На листі з’явилися плями — пошкодження воскового покриття листя при необережному дотику до рослини або потраплянні на неї води.
Листя і стебло почорніли, листя легко відривається – занадто холодний і сирий вміст.
Листя деформовані — застосування невідповідних інсектицидів.
Розетки стають пухкими, листя подовжується і бліднуть — нестача світла.
Листів мало, вони дрібні — рослині тісно в горщику або недостатній полив. Потрібна пересадка або, якщо грунт занадто сухий, рясний полив.

Властивості

Висота

10-15см

Діаметр горщика

10

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ехеверія (10см)”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Ехеверія (10см)?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Ехеверія (10см), растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Ехеверія (10см)?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Ехеверія (10см) на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Ехеверія (10см) по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Ехеверія (10см)?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением