Хеликония
Хеликония-2

Геліконія

588грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Місце та освітлення

Геліконію, як інші рослини тропіків, віддає перевагу яскравому, але розсіяному світлу. Протягом невеликого проміжку часу квітка може бути під прямими променями сонця.

Температура

Оптимальний для росту рослин діапазон температур становить від 22 до 26 градусів протягом усього року. Взимку межа допустимої температурної не повинна бути нижчою за 18 градусів. Геліконія не любить застояне повітря і боїться протягів.

Вологість повітря

Геліконію потребує підвищеної вологості повітря в приміщенні. Якщо в кімнаті повітря сухе, то квітку необхідно обприскувати як мінімум 2 рази на день. Можна використовувати піддон із кермазитом, наповнений водою. При цьому важливо стежити, щоб дно горщика не торкалося води. Геліконія чудово почувається в теплицях і оранжереях.

Полив

У весняно-літній період геліконію потребує рясного поливу, у міру просихання верхнього шару ґрунту в горщику. Взимку полив прискорюють, але допускати повного пересихання ґрунту не можна.

Підживлення та добрива

З березня до вересня геліконію підгодовують 1 раз на місяць комплексними мінеральними добривами. Взимку рослину удобрювати не потрібно.

Пересадка

Геліконію пересаджують щорічно навесні. При цьому нову ємність вибирають значно більше попередньої, не менш ніж на 5 см. Особливо великі екземпляри висаджують у діжки. На дно горщика поміщають добрий шар дренажу.

Властивості

Висота

55-65см

Діаметр горщика

17см

 • Где купить Геліконія?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Геліконія, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Геліконія?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Геліконія на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Геліконія по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Геліконія?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением