Гузмания candi
Гузмании candi

Гузмания “Цукерка”

375грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Для найбільш успішного догляду за гузманією необхідно пам’ятати про те, що ця квітка походить з тропіків і є епіфітом, тобто росте не в грунті, а на інших рослинах. Окрім цього варто згадати, що гузманія є однорічною рослиною. Для багатьох людей, які її вирощують, цей факт ставати несподіванкою.

Температура
Гузманія буде комфортно почуватися при температурі повітря 18-24 0С. При цьому взимку необхідно дотримуватись позначки 18-200С.

Освітлення
Не відіграє визначального значення, але буде краще, якщо ви розташуєте гупання під розсіяним сонячним світлом. Пряме сонце небажане з тієї причини, що інтенсивне сонячне світло може випалювати листя гузманії.

Полив
Гузманія не звикла до класичного поливу, тому її потрібно поливати в розетку листя, зливаючи звідти після поливу залишки води. Поливати рослина в грунт теж можна, але робити це потрібно не дуже часто і акуратно, тому що такий полив невластивийгузманіям. Грунт у такому разі повинен зволожуватися не дуже часто невеликими порціями води.

Вологість повітря
Вологе повітря доведетьсягузманіям до душі. Тут не варто скупитися. Рослина має обприскуватися практично щодня. Рядність обприскування визначається температурою повітря. Чим вона вища, тим ряснішою має бути зволоження повітря. У зимовий період гузманія обприскується рідше.

Склад грунту
Як було зазначено раніше, гузманія не звикла рости в ґрунті, тому коренева система квітки не дуже сильна. Оптимальною для неї стане суміш торфу, сфагнуму, піску та дернової землі. Усі компоненти поєднуються в рівних кількостях. У магазинах така суміш продається під назвою «Грунт для бромелієвих». Купівля готової землі допоможе вам заощадити свій час, а гузманія отримає все необхідне.

Горщик
Коріння гузманії займає дуже невеликий обсяг, тому і горщик має бути не надто великим. Для вирощування рослини стане кращим використання неглибокого посуду, в якому необхідно створити хороший дренаж. Дренажний шар дозволить захистити коріння рослини від перезволоження і як наслідок від загнивання. Як дренаж можуть виступити шматочки битого посуду, або керамзит.

Добрива
Гусманія не є чуйною до добрив рослиною, тому їх застосування необов’язкове. Якщо ж у вас виникне бажання, то підгодувати квітку можна один раз на початку весни.

Пересадка
Рослину потрібно пересаджувати лише раз, відразу після її покупки, щоб змінити транспортні ґрунти і горщик на стаціонарні. Пересаджуючи гузманію необхідно бути обережними з кореневою системою квітки. Оскільки вона дуже тендітна, то пошкодити її дуже легко. Тому в цей момент не варто поспішати.

Цвітіння
Цей період у розвитку рослини є дуже гарним, але водночас і кульмінаційним. Саміквіти гузманії не дуже привабливі. По-справжньому красивими є приквітки рослини. Залежно від сорту, вони можуть бути яскраво забарвлені червоним, жовтим та фіолетовим кольором. Період цвітіння зазвичай посідає весну, чи літо. Але часто буває так, що початок зацвітання гузманії з якихось причин відтягується і не настає.
Для стимуляції цвітіння існує один невигадливий спосіб. Його сенс у тому, щоб в атмосфері, що оточує квітку, накопичити ацетилен. Цей газ сприяє появі кольорів гузманії. Ацетилен легко виділяють яблука, що гниють. Тому їх потрібно розкласти біля горщика з гузманією та накрити зверху прозорим пакетом. До настання цвітіння гузманія перебуватиме під пакетом. В цей час від вас потрібно буде спостерігати за станом яблук — на них не повинно утворюватися плісняви, інакше їх потрібно замінювати.

Розмноження
Ця стадія розпочнеться після відцвітання гузманії. Як було сказано, цвітіння є кульмінацією. Після ньогогузманія починає поступово в’янути і в результаті гине, але не просто так. У цей момент біля заснування гузманії утворюються її «дітки» – спочатку невеликі відростки, які поступово підростають і набирають форми нові рослини. Часто їх вирощують не відокремлюючи. Якщо ж їх необхідно відокремити, то робити це потрібно лише після появи їхнього власного коріння. Переконатись у цьому можна за допомогою розкопування ґрунту біля кожного відростка. Перевіряти коріння потрібно не раніше того, як стара гузманія зав’яне. Зазвичай на цей момент нове покоління готове до відділення. У жодному разі не потрібно відокремлювати «діток» без власного коріння – у такому разі вони швидше за все не виживуть. Зрізати відростки потрібно гострим ножем. До цього моменту рослинапотрібно вийняти з горщика та очистити коріння від ґрунту. Пам’ятайте про те, що у гузманії тендітне коріння!

Шкідники
Шкідники гузманії – червець, павутинний кліщик.

Тривалість життя
Зазвичай гузманія є однорічною квіткою, але в деяких випадках може рости кілька років.

Складність освоєння
Вирощувати гузанію дуже просто, основні помилки трапляються через низьку поінформованість про вирощування рослин.

Властивості

Висота

35-55см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Гузмания “Цукерка””

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Гузмания "Цукерка"?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Гузмания "Цукерка", растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Гузмания "Цукерка"?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Гузмания "Цукерка" на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Гузмания "Цукерка" по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Гузмания "Цукерка"?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением