Камелия
Камелия

Камелія

554грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Камелії добре ростуть у м’якому кліматі – без різких перепадів температури та коливань вологості повітря протягом усього року (вона має бути високою – до 90%).

Втім, влітку більшість із них миряться зі зниженою вологістю. Ці гірські рослини люблять свіже повітря (якщо його притоку не буде, вони можуть розвинутися різні захворювання), але не переносять протягів. Влітку найкращим місцем для них стане ділянка у саду, на яку падає легка тінь від великих дерев.

Камелії виносять сильне затінення, проте для рясного цвітіння їм потрібно багато світла. Краще, якщо сонячні промені потраплятимуть на рослини вранці та ввечері. Вдень бажано підтримувати температуру в межах 20–23°C (до 25°C у полуденний годинник), вночі – 16–18°C.

Квіткові бруньки формуються у серпні. Вони визрівають і опадають за умов тривалої холодної осені з повільним зниженням температури (з кінця серпня по середину листопада). З середини листопада денна температура має становити 7–9°C (вночі – 5°C). Щоб досягти рівного цвітіння рослин, можна допускати легкі нічні заморозки в першій декаді грудня (до -3 ° C, але не більше ніж на 5 годин). У січні денні та нічні температури підвищують (до 12°C та 8–10°C). За дотримання такого режиму камелії будуть цвісти 4-5 місяців.

Пересаджують рослини під час відносного періоду спокою, який припадає на кінець цвітіння – найкращий момент, коли частина квіток ще залишилася на рослині, але листкові бруньки ще не відкрилися. Вибирають багатий перегноєм, важкий, але пухкий слабокислий грунт (pH 5,5-6,5). Її оптимальний склад: верховий торф, пісок, перегній, дернова земля у співвідношенні 1,5:1:1:1, з додаванням сірчанокислого алюмінію (1 столова ложка з гіркою на 10 л грунтової суміші) і соснового опаду, що перепрів, (0,5 частини) ). Поверхню субстрату бажано замульчувати перелиплим липовим листям (шаром 3-4 см).

Якщо немає можливості скласти такий грунт самостійно, додайте до готових сумішей перепад опади сосни або липи. З пропонованих на ринку сумішей ідеальна японська «акадама» для бонсай.

Камелії краще вирощувати в дерев’яних дубових діжках – рослини можуть прожити у них кілька десятків років. У приміщеннях, що добре провітрюються, використовують товстостінні неглазуровані керамічні горщики великих діаметрів. У рослин, отриманих із насіння, глибша коренева система, і їм необхідні горщики конічної форми. Для вирощених з живців та відводків підбирають більш плоскі контейнери.

Поливають камелії лише м’якою водою. Потрібно стежити, щоб вона не застоювалася у ґрунті та в піддоні. А підгодовують повним мінеральним добривом із мікроелементами – з березня по серпень раз на два тижні. Під час формування квіткових бруньок (у серпні) необхідно злегка підсушувати субстрат, але не до повного висихання. Підгодівлі – одна на місяць до початку зростання нових пагонів (березень). Якщо умови дотримані, камелії практично не потрібно обрізати. Достатньо видаляти пагони, що найбільш активно ростуть, на яких мало квіткових бруньок. При нестачі світла пагони, що швидко ростуть, схильні до вилягання, вкорочують на третину довжини або прив’язують до опори.

Властивості

Висота

55-75см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Камелія”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Камелія?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Камелія, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Камелія?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Камелія на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Камелія по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Камелія?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением