Кливия

Клівія

605грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Квітка Клівія (лат Clivia), відноситься до нечисленного роду вічнозелених трав’янистих багаторічників сімейства Амарилісові. У природі квіти клівію виростають на західному узбережжі Південної Африки і представлені лише трьома видами. Як кімнатна рослина клівія приваблює своєю красою та простотою догляду. Прекрасна кімнатна клівія і під час цвітіння, і в період спокою, оскільки красиві не тільки квіти рослини, але і його соковиті темно-зелені листя.

Догляд за клівією.

Від прямих сонячних променів клівію притінюють. Найкраще утримувати біля західних та східних вікон. На північному вікні клівію росте повільніше і може не цвісти. Влітку можна утримувати на свіжому повітрі в півтіні.

Звичайна кімнатна температура цілком підходить. Оптимальна температура в період вегетації приблизно 20-25°C, з жовтня температуру знижують до 12-14°C щоб настав період спокою. Коли рослина починає випускати квітконос, підвищують температуру до 18-20°C.

Вологість повітря не має особливого значення.

Клівії потрібний помірний полив. Між поливами слідкуйте, щоб вода не залишалася у піддоні. Під час спокою клівію не поливають чи поливають дуже рідко. Коли на квітконосі з’являються бутони, полив збільшують та поливають теплою водою.

Добрива потрібні в період цвітіння та росту. У період цвітіння годувати кожні два тижні. Простежте, щоб у добриві не було багато азоту, – надлишок азоту перешкоджає другому цвітінню, добре росте тільки листя.

Період спокою клівії потрібен для регулярного цвітіння. Найчастіше він починається у жовтні-листопаді і триває місяці два-три. Щоб розпочався період спокою, восени зі зниженням температури поступово зменшують полив.

Підживлення також припиняють. Бажано переставити рослину в прохолодне приміщення з температурою +10-12 градусів, але і за звичайної кімнатної температури період спокою нормально минає. Якщо помітили, що клівія почала скидати листя, можна його трохи полити.

Клівія не вимоглива до ґрунту. Прекрасно підійде суміш дернового та листового грунту та піску (2:2:1) або дернова земля, перегнійна та торф’яна (2:1:1) з додаванням піску. Дренаж на дні горщика звичайний, вода не повинна застоюватись у контейнері.

Пересаджувати клівію потрібно лише тоді, коли вона вже не міститься у горщику. Робити це потрібно з особливою акуратністю, тому що коріння клівії погано переносять пересадку. Вони соковиті, м’ясисті, при пошкодженні можуть легко загнити, особливо при надлишку вологи у ґрунті. Краще просто перевалити рослину в новий контейнер лише трохи більше, ніж раніше.

Властивості

Висота

55-75см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Клівія”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Клівія?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Клівія, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Клівія?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Клівія на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Клівія по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Клівія?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением