Спатифилум подарочный

Спатифілум подарунковий

199грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Спатифіллум – теплолюбна рослина, добре росте тільки при температурі понад 18 ° C, ідеальна температура для зростання – 22-23 ° C. Не любить протягів.

Полив

Поливати спатифілум необхідно цілий рік. Під час цвітіння, навесні та влітку, потрібен рясний полив, взимку помірний. Але і взимку не можна допускати пересушування земляної грудки. Для поливу і обприскування використовуйте тільки воду, що відстоялася (відстоювати її потрібно протягом як мінімум 12 годин). Листя спатифіллуму, що поникло, говорять про те, що йому не вистачає вологи.

Вологість повітря

Усі спатифілуми люблять підвищену вологість. Обприскування, піддон з вологим мохом чи піском, атмосфера акваріума — все це сприятливо впливає зростання спатифілумів — уродженців вологого клімату.

Освітлення

Спатифілум чудово почувається в півтіні і навіть у тіні. Але якщо листя спатифіллуму дрібнішають, починають приймати більш витягнуту, ніж зазвичай, форму, значить світла йому все-таки не вистачає.

Підживлення

З весни до осені спатифілум підгодовують раз на тиждень універсальним добривом або добривом для квітучих рослин. В решту часу – раз на 2-3 тижні. Саме відсутність або нестача підгодівлі наприкінці зими – на початку весни найчастіше стає причиною відсутності повторних цвітінь.

Пересадка

Щороку навесні спатіфілум пересаджують у трохи більший горщик. Грунт — дерновий, листовий, торф’яний, перегнійний земля і пісок у співвідношенні 2:1:1:1:1. У ґрунт можна додати деревне вугілля та цегляну крихту. Обов’язково потрібний дренаж. Не рекомендується пересаджувати рослину в горщик набагато просторіший, ніж попередній.

Хвороби та шкідники

 Зі шкідників спатифілум найчастіше страждає від трипсів і борошнистого червця. Пожовтіння або висихання країв листя говорить про неправильне поливання рослини — надто сухий грунт або затоку.

Розмноження

Розмножується спатифілум розподілом куща.

Перші тижні перебування у вашому будинку
Це рослини найкраще розмістити в напівтінистому або тінистому місці. Розміщення в сонячному місці, наприклад, на підвіконні можливе, але в цьому випадку дуже важливо оберігати спатифілум від яскравих сонячних променів, які можуть обпекти листя. Для спатіфіллуму добре підходить північний бік. Він не любить сухих приміщень. З другого дня перебування спатифіллуму у вас вдома або в офісі починайте обприскувати його двічі на день. Перевірте вологість землі у горщику. Найпростіший спосіб: помацати ґрунт на глибині приблизно одного фалангу пальця. Якщо земля там трохи волога, то рослину треба полити. Попри поширену думку, полив можна здійснювати вже в перші дні – якщо рослина цього вимагає.

У період цвітіння, яке триває кілька місяців, не забувайте зрізати старі суцвіття, що втратили свій декоративний вигляд (коли на них почнуть з’являтися коричневі плями). Тоді нові суцвіття утворюватимуться швидше і збережуться довше. Якщо спатифілум прийшов до вас у пластиковому горщику для транспортування, його необхідно пересадити через два-три тижні. Для повторного цвітіння бажано протягом 2-3 місяців утримувати спатифілум у приміщенні з температурою повітря не вище 20 градусів (але не нижче 16-18).

Що найнебезпечніше для спатіфілуму.
Пересушування земляної грудки, через що листя стає млявим і пониклим.
Температура повітря нижче 16 градусів, що порушує нормальне зростання та розвиток рослини.
Прямі сонячні промені, що викликають опіки на листі і змінюють їх забарвлення.

 • Где купить Спатифілум подарунковий?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Спатифілум подарунковий, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Спатифілум подарунковий?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Спатифілум подарунковий на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Спатифілум подарунковий по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Спатифілум подарунковий?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением