Целозия
Целозия_

Целозія

136грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Догляд та вирощування целозії кімнатної

Горщики з квіткою ставлять у кімнату, де рослині буде забезпечений доступ сонячного світла. Але прямі сонячні промені шкідливі для рослини, тому світло має бути розсіяним. Оптимальна температура повітря для кімнатної целозії становить 14-18 градусів. При підвищенні температури повітря до 25 градусів поливають квітку водою кімнатної температури. При поливі бажано не допускати попадання води на квітки рослини. Грунт у горщику повинен бути завжди зволоженим, але не можна допускати перезволоження землі. Іноді листя кімнатної целозии обприскують водою. Кімнатну целозію підгодовують раз на два тижні мінеральними добривами (не азотними). Пожовкле і пошкоджене листя рослини своєчасно видаляють. Після відцвітання, рослину викидають, але деякі квіткарі вирощують квітку як багаторічну кімнатну рослину.

Розмноження

Целозію розмножують насінням. Насіння можна зібрати з відцвілої рослини, зазвичай восени. Посів насіння здійснюють у лютому чи березні. Насіння сіють у суміш землі та торфу. Після появи сходів сіянці пікірують в окремі горщики із субстратом. При цьому сходам необхідно забезпечити добрий дренаж. Періодично рослину поливають.

 • Где купить Целозія?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Целозія, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Целозія?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Целозія на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Целозія по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Целозія?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением