Агава

Агава

320грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Освітлення: Обмежень за кількістю світла немає. Прямі сонячні промені та яскраве сонце – вітаються. Нестача світла, навпаки, може викликати втрату декоративності рослини. Листя агави в цьому випадку стає дрібним, витягується. Особливо це важливо пам’ятати взимку, коли і сонця менше, і дні коротші.

Температура: Влітку найкраще місце для неї – квітник, палісадник та ін. Можна навіть висадити агаву у відкритий грунт. Але і нормальна кімнатна температура, в цей період, для неї цілком зручна. На відміну від багатьох кімнатних рослин, вона від літньої спеки не страждає. Інша справа взимку. В цей час їй необхідно створити справжні зимові умови – від +4 до +10 градусів.

Полив: Влітку, рясний полив не потрібен, скоріше помірний, але водночас – регулярний. Не давайте ґрунту пересихати. Полив агави взимку безпосередньо залежить від температури, в якій вона міститься. Не багато хто знайде можливість створити їй повноцінну зимівлю. Тому, якщо і взимку вона у Вас живе за звичайної кімнатної температури, то полив такий самий, як і влітку. При холодній зимівлі поливати треба значно рідше. Але в обох випадках, дотримуйтесь двох основних правил: дати землі підсохнути, але уникати тривалого пересушування і краще підсушити, ніж залити. При низькій температурі та підвищеній вологості земляної грудки, велика ймовірність накликати на рослину неприємності у вигляді стеблової та кореневої гнилі.

Якщо Ви хочете отримати пишну і красиву рослину, то цю процедуру не можна ігнорувати. Поки вона у «юнацькому» віці (до 3-4 років), пересаджуйте щорічно, доросліші – раз на два-три роки. Для її пересадки можна використовувати звичайний ґрунт для кактусів, а можна скласти і свій.

Властивості

Висота

15-25см

Діаметр горщика

10

 • Где купить Агава?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Агава, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Агава?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Агава на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Агава по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Агава?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением