Аглаонема
Аглаонема 2

Аглаонема

416грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Уродженка Південно-Західної Азії аглаонеми належать до дивовижно гарної родини, їх розводять насамперед із-за листя, часто строкато забарвлених і особливих суцвіть, що являють собою качан, одягнений листом, що криє, або покривалом. Ці рослини вирощуються легко, але для них цілий рік необхідне тепло та вологість. Їх потрібно тримати на яскравому сонці, хоча вони добре переносять і тінь, але у будь-якому випадку ростуть дуже повільно.
ДОГЛЯД:Дорослі рослини кожні 2-3 роки пересаджують у квітні. Намагайтеся підтримувати постійну температуру не нижче 18-21С. Суміш із землі, торфу та моху має бути у хорошому дренажі, не утрамбовуйте верхній шар, тому що це може сповільнити зростання. Аглаонем тепло потрібно і влітку і взимку, влітку близько 18С, а взимку не нижче 15С. Рослину потрібно поливати регулярно і рясно, у сильну спеку обприскуйте її водою, принаймні 3 рази на тиждень і підживлюйте рідким добривом кожні 2 тижні. Восени і взимку рослину можна тримати на яскравому світлі, але не під прямим сонячним промінням, або в тіні в приміщенні без протягів, поливайте його так, щоб грунт був вологим.

РОЗМНОЖЕННЯ:Щоб розмножити аглаонему, візьміть у основи сини з 3-4 новими листочками і хорошими корінцями і посадіть їх у такий же грунт, як і для дорослих рослин. Пам’ятайте, що поки паростки її приживуться, температура повинна бути не нижче 21С. Влітку біля основи рослини утворюються молоді пагони, наступної весни можете їх зрізати, залишивши трохи коріння, і посадити в горщик. Насіння аглаонеми важко знайти, але якщо знайдете, посійте їх у березні в ящик із вологою землею на глибину 6мм при температурі 21С. Примірники старих рослин, що розрослися, можна розділити і посадити в горщики навесні.

НЕБЕЗПЕКИ ТА ЗАХОДИ БОРОТЬБИ З НИМИ:Один із небагатьох шкідників, які нападають на цю рослину, – червоний павучок. Для боротьби з ним регулярно обприскуйте рослину водою та спеціальним інсектицидом для домашніх рослин. Сіра пліснява і борошниста роса зустрічаються рідко, для боротьби з ними потрібні протигрибкові препарати. Не залишайте рослину під прямим сонячним промінням, на листі можуть з’явитися опіки і вони згортаються в трубку

Властивості

Висота

35-55см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Аглаонема”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Аглаонема?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Аглаонема, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Аглаонема?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Аглаонема на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Аглаонема по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Аглаонема?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением