Адиантум
Адиантум3OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Адіантум

220грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Рід Адіантум (Adiantum L.) налічує понад 200 видів рослин сімейства птерисових. Витончена невисока папороть можна зустріти в тріщинах затінених вапняних скель, біля водойм, на вологих вапняних туфах у субтропічних областях земної кулі. Поширений адіантум у Північній Америці, Південній Африці, на Філіппінах, у горах Центральної та Східної Азії, у Приатлантичній Європі, Індії та Китаї. Витончена рослина до 60 см заввишки з плоскими, тричі перистоскладними, віялоподібними листками (вайями), розташованими на тонких, блискучих, чорних черешках. Частки вай дещо асиметричні. Стебла, вигинаючись, утворюють підкову. Листя (ваї) можуть використовуватися при аранжуванні букетів – у зрізі не втрачають декоративність протягом 15-25 годин.

Адіантум «венерин волосся». Одна з найкрасивіших і найпопулярніших у кімнатній культурі папоротей. Родом із Північної Америки, Південної Європи. Красива трав’яниста рослина з повзучим стеблом (кореневищем) і витонченими прямостоячими яскраво-зеленими ніжними вайями на темно-коричневому або чорному черешку. Довжина вай досягає 50 см. Частки їх округлі, ширококлиноподібні, зубчасті. Незважаючи на ніжну будову, ця папороть досить стійка і успішно витримує як значні зниження температури, так і високу сухість повітря.

Рекомендується для озеленення малогабаритних житлових приміщень, дитячих садків, аматорських колекцій, виставок, композиційних аранжувань та зимових садів.

Догляд за Адіантумом.

Location: під прямим сонячним промінням листя згоряє або жовтіє, адіантум добре почуватиметься на східному або на північному вікні. Адіантум не любить, коли його переставляють. Потрібно знайти для нього гарне місце і не рухати більше горщиків.

Температура: найбільш підходяща температура – ​​15-20°C, вночі воліє прохолоду, але низьких температур потрібно уникати. Максимальна температура – 22 ° C.

Полив: з жовтня по березень 1 раз на тиждень, влітку 2-3 рази на тиждень. Земляна грудка не повинна пересихати, але і перезволоження загрожує загниванням коренів. Використовувати м’яку відстояну (не менше 12 годин) воду.

Вологість повітря: влітку або в опалювальних приміщеннях взимку підтримують високу вологість повітря; горщики поміщають у вологий торф і обприскують ¦м’якою, теплою водою листя (ваї) з двох сторін.

Підживлення: у період росту необхідно періодичне внесення органічних або мінеральних добрив у вигляді розчину. З вересня до лютого підживлення припиняють.

Пересадка: можна пересаджувати щорічно в дуже поживну земляну суміш з додаванням кісткового борошна, рубаного моху або торфу; рослина віддає перевагу кислим, помірно вологим і пухким грунтам, багатим на гумус.

Розмноження: вегетативно та за допомогою суперечки. При вегетативному розмноженні використовують відрізки повзучих кореневищ із двома нирками. Пересаджувати та ділити папороті можна ранньою весною, до відростання вай (листя) або у першій половині серпня, під час дозрівання суперечка.

Більш ефективно вирощування папоротей зі спор, які утворюються у великій кількості і зберігають життєздатність багато років. Сухі суперечки дуже тонким шаром розподіляють по поверхні в миски з продезінфікованим підстилочним торфом, накривають склом, ставлять у тінисте місце і регулярно зволожують. Через 2-5 тижнів суперечки проростають, і вся поверхня субстрату покривається смарагдовою зеленню заростків папороті. Молоді рослини, що підросли, пересаджують в окремі маленькі горщики. Папороті, вирощені зі спор, розвивають більш потужні та стійкі рослини.

Шкідники: уражається білокрилками та борошнистими червцями.

Властивості

Висота

25-35см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Адіантум”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Адіантум?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Адіантум, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Адіантум?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Адіантум на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Адіантум по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Адіантум?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением