Аспарагус
Аспарагус 2

Аспарагус

215грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Аспарагус – багаторічна рослина, напівчагарник, з стеблами, що сильно гілкуються. Цвісти починає по закінченню весни – на початку літа маленькими білими квітками зібраними в пазушні суцвіття. Після цвітіння утворюються червоні кулясті ягоди.
Аспарагус – екзотична рослина, яка легко адаптується до умов довкілля, тому він може стати чудовою прикрасою практично будь-якої квартири чи офісу. Все, що йому потрібно – дотримуватися невеликих правил догляду.
Освітлення. Аспарагус любить яскраве розсіяне світло. Так як пагони Аспарагус Шпренгера розростаються вшир, його бажано ставити на просторому місці при достатньому освітленні.
Температура. Аспарагус не має особливих вимог до температурного режиму. І як помітили досвідчені квіткарі – період спокою даний вид рослини не потребує.
Полив. Аспарагус любить рясний полив та вологий ґрунт. Але намагайтеся не перестаратися, щоб уникнути закисання ґрунту та загноєння кореневої системи.
Вологість повітря. У сильну спеку рослина бажано періодично обприскувати, інакше листя почне жовтіти і обсипатися.
Підживлення. Підживлення потрібно здійснювати 2 рази на місяць – при активному зростанні рослини, добривом для декоративно-листяних рослин.

Властивості

Висота

35-55см

 • Где купить Аспарагус?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Аспарагус, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Аспарагус?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Аспарагус на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Аспарагус по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Аспарагус?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением