Диффенбахия

Діффенбахія

149грн

высота: 15-25см

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Освітленість

Світлолюбне, але не переносить прямих сонячних променів.

Режим поливу

Рясний у період зростання, взимку помірний.
Не любить не переливу, ані пересихання землі. Поливати теплою м’якою водою.

Вологість повітря

Потребує регулярного обприскування. Любить свіже повітря, але без протягів. При температурі нижче 18 ° C краще не обприскувати, а протирати листя вологою м’якою тканиною.

Температурний режим

Помірний та вище, зимовий мінімум 17°C.

Грунт

Дренаж є обов’язковим. Можна додавати деревне вугілля і цегляну крихту.
Рекомендована ґрунтова суміш: 4 частини дернової землі, 1 частина листової, 1 частина торф’яної землі і 1 частина піску.
У період зростання потребує підживлення 1 раз на два тижні комплексним добривом. Добре відгукується на азотовмісну органіку.

Розведення

Розмножують рослину верхівковими стебловими живцями, які вкорінюють у воді, сфагнумі, піску або суміші піску і торфу (1:1). Для того щоб швидше і краще укорінилися живці, необхідно дотримуватися таких умов: часто обприскувати і протирати листя, оберігати від прямих сонячних променів, підтримувати температуру субстрату не нижче 21-23 ° С і обов’язково накривати склом або поліетиленовою плівкою. Якщо ви вкоренили живець у воді і коріння досягло довжини 2-3 см, то їх вже можна висаджувати в горщики. А якщо вкорінення відбувається у моху або піску, то непогано живці підгодувати слабким розчином мінерального добрива (1/4 дози). І коли коріння добре розростеться, то разом із комом субстрату переносять у горщики.

Диффенбахію можна розмножити і шматочками стебла. Наріжте його на живці довжиною 15-20 см (3-4 міжвузля), зрізи обов’язково присипте сірим або вугіллям і підсушіть 1-2 дні. Після цього покладіть живці горизонтально і притисніть до субстрату так, щоб вони на 1/3-1/2 товщини виявилися закритими ґрунтом. Укорінення та утворення пагонів йде дуже повільно (до 6-10 місяців). Слідкуйте, щоб живці не загнили, а субстрат був злегка вологим. Після пробудження нирок і початку розгортання листя можете підсипати до основи втечі свіжу землю, а коли рослини зміцніють – пересадити їх, заглибивши шматочок старого стебла в ґрунт (у жодному разі не відокремлюйте його).

Після того як ви зрізали живці або видалили втечі, що залишився, пінь може знову почати рости: з вузлів з’являться нові пагони з листям. Коли виростуть 2-3 нових листи, стебло зрізають і висаджують у легкий субстрат. Так можна отримати ще один екземпляр досить дорогої рослини.

Пересадка

Пересаджують навесні за необхідністю в суміш із листової землі, перегною, торфу та піску (3:1:1:1). Новий горщик має бути трохи більшим за попередній. Стебло при пересадці бажано трохи заглибити. Тоді із заглибленої його частини виросте додаткове коріння.

Шкідники

Може уражатися павутинним кліщем (при сухому повітрі, листя і стебла обплетені павутиною), щитівками їм хибнощитівками (на листі і стеблах з’являються коричневі бляшки, що залишають липкі виділення), борошнистими червцями (покриті білим).

Рослини можна допомогти обробкою мильним розчином, теплим обмиванням та обприскуванням актелліком (1-2 мл на літр води).

Властивості

Висота

15-25см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Діффенбахія”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Діффенбахія?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Діффенбахія, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Діффенбахія?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Діффенбахія на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Діффенбахія по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Діффенбахія?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением