Драцена компакта 70см
Драцена компакта_70см

Драцена компакта

529грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: , Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Умови утримання: Помірна температура 23-23 С, взимку не нижче 12С Легка тінь, біля східного або західного вікна. Влітку рослину можна виносити на свіже повітря. Рослинам зі світлим листям потрібно більше світла, але не прямі сонячні промені.

Догляд: Полив Помірний, Не дозволяти ґрунту пересихати і перезволожуватися. Однак, драцену краще не долити, аніж перелити. Взимку полив скорочують до 2-3 разів на місяць залежно від температури повітря у приміщенні. Кожні два тижні рослину слід підгодовувати сильно розведеним добривом. Потребує частого обприскування листя. Дорослі рослини пересаджують навесні кожні 2-3 роки, молоді щорічно. Хороший дренаж не зайвий.

Розмноження: верхівковими живцями або шматочками стебла, що укорінюються під плівкою в грунті при температурі 25°С. Розведення драцен не становить складності, оскільки шматочки стебел чудово переносять транспортування і служать посадковим матеріалом. Більш стійкі — рослини із зеленим листям. Драцени з вузьким жорстким мечоподібним листям вимагають підвищеної уваги.

Шкідники, хвороби:  Ушкоджується павутинним кліщиком, щитівкою, борошнистим червцем, трипсом, плямистістю листя, сажистими грибами та нематодою.

Фен-шуй:

Драцена, немов цілюще джерело, наповнює навколишній простір благотворною енергією і нейтралізує шкідливі речовини. У сфері професійної діяльності дає можливість проявити себе, загартовує характер, робить більш рішучим, наполегливим та активним, допомагає долати труднощі, а також розвиває прагнення духовного розвитку.

Драцену можна ставити в центрі удачі, тому що вона благотворно впливає на емоційну атмосферу в усьому будинку, пригнічує всі песимістичні настрої, наповнює її добротою та життєлюбністю, приваблює добрі сили та удачу.

Властивості

Висота

55-75см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Драцена компакта”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Драцена компакта?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Драцена компакта, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Драцена компакта?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Драцена компакта на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Драцена компакта по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Драцена компакта?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением