Замиокулькас черный 2
Замиокулькас черный

Заміокулькас чорний

от 880грн

диаметр горшка: 21смвысота: 75-100см 1,650грн
диаметр горшка: 17смвысота: 55-75см 880грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения: ,

Опис товару

Температура: Помірна, взимку переважно 16-18 °C, але не нижче 12°C.
Освітлення: Світле місце з розсіяним світлом. Влітку віддає перевагу розміщенню на свіжому повітрі – на балконі, в саду тощо. Взимку доведеться переставити заміокулькас ближче до вікна.
Полив: Помірний з весни до осені, але при цьому на піддоні не повинна залишатися вода, взимку полив рідкісний, грунт повинен добре просохнути до наступного поливу. Заміокулькас легше переносить деяку пересушку, ніж застій води у ґрунті – це може призвести до загнивання коренів та утворення стеблової гнилі.
Добрива: З квітня по серпень кожні два тижні проводять підживлення добривами, оскільки заміокулькас швидко витрачає поживні речовини. Можна використовувати добрива для кактусів та сукулентів.
Вологість повітря: Заміокулькас не вимагає обприскування листя, але іноді треба влаштовувати обмивання, щоб рослина не запилилася і не втрачала привабливості. Влітку на відкритому повітрі достатньо дощових обмивань.
Пересадка: Щорічно навесні. Грунт повинен бути досить поживним. Для молодих рослин – 1 частина дернової землі, 1 частина листової землі, 1 частина торф’яної та 1 частина піску. Можна додати трохи перегнійної землі, що добре перепріла. Пересадку старих екземплярів заміокулькаса проводять кожні два роки навесні. Горщик для заміокулькасу повинен бути пропорційним до кореневої системи. Хороший дренаж є обов’язковим.
Розмноження: Поділом куща, листком, живцями. Лист перед посадкою краще трохи підсушити. Вкорінювати живці або лист бажано з ґрунтовим підігрівом та із застосуванням фітогормонів, для кращого коренеутворення. Укорінення може тривати до 2 місяців.

Властивості

Діаметр горщика

17см, 21см

Висота

55-75см, 75-100см

 • Где купить Заміокулькас чорний?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Заміокулькас чорний, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Заміокулькас чорний?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Заміокулькас чорний на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Заміокулькас чорний по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Заміокулькас чорний?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением