Калатея строманте 27-120

Калатея строманте

1,796грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: , Другие размеры, варианты растения: ,

Опис товару

Температура
Помірна, взимку не нижче 16-19oC. Не бажана раптова зміна температури. Вони не терплять холодних протягів.
Раптова зміна температури може виявитися згубною для найбільш ніжних різновидів, листя стає млявим і загниває.

Освітлення
Гарне освітлення, легка півтінь, із захистом від прямих сонячних променів. При нестачі освітленості втрачається забарвлення листя, стаючи рівномірно зеленого кольору, плями зливаються на тлі листа. На інтенсивному сонячному освітленні, навпаки, листя стає коричнево-червоним, з’являються опіки. Часто калатею вважають тіньолюбною рослиною, проте при нестачі освітлення, рослина не буде густою і великою. Найчастіше страждають узимку від нестачі освітленості.

Полив
Поливають теплою м’якою водою влітку рясно, взимку полив зменшують. Рослинам потрібне вологе повітря, регулярне обприскування листя. Горщик поміщають у вологий торф або містять у тераріумі.

Вологість повітря
Полюбляє вологе повітря до 90%. Необхідні регулярні обприскування листя. Горщик поміщають у вологий торф чи акваріум. Листя періодично протирають губкою — особливо це люблять ті види калатей, які мають жорсткі глянцеві листки, сорти з тонким, бархатистим листям краще не обтирати, але потребують вологого повітря вони не менше.

Добрива
З квітня по серпень підгодовують рідким комплексним добривом для кімнатних декоративно-листяних рослин кожні два тижні, калатею шафранну підгодовують добривом для квітучих кімнатних рослин. Калатеї чутливі до надлишку чи перегодівлі добривами.

Пересадка
Пересаджують кожні два роки навесні. Необхідний хороший дренаж (до 1/4 висоти горщика). Ґрунт складають із листової та перегнійної землі, торфу та піску (1:1:1:0,5). Можна вирощувати на гідропоніці.

Властивості

Висота

100-130см

Діаметр горщика

27см

 • Где купить Калатея строманте?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Калатея строманте, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Калатея строманте?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Калатея строманте на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Калатея строманте по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Калатея строманте?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением