Монстера-Адансона

Монстера Адансона

268грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Монстера

Монстера вважається одним з найблагородніших листяно-декоративних рослин, що прийшли до нас із Південної та Центральної Африки, Східної Індії.

Рід монстери налічує понад 30 видів різноманітних ліан, які в природних умовах найчастіше ведуть епіфітний спосіб життя. Купуючи монстерію, для її вирощування використовують підпірки, найоптимальнішим варіантом вважається трубки з мохом. Ця рослина здатна досягти просто величезних розмірів, тому нерідко вона зустрічається в офісах, фойє чи холах.

Особливості монстера

Монстери відмінно приживається в зимових садах з опаленням, напевно, тому як на вигляд, так і за умовами «приживання» рослина плутають з філодендроном, хоча вони відрізняються листям. Монстера має перисто-розсічене листя темно-зеленого кольору, великих розмірів (до 1 метра в діаметрі!) з отворами різної форми, а також велика кількість повітряного коріння. Купивши монстеру, Ви також можете помітити, що на кінцях жилок листя розташований гідратор – це спеціальний орган, через який при високій вологості або відлизі після зими збираються великі краплі води і здається, ніби рослина плаче. Хоча на вигляд це потужна ліана, що має стебло зеленого кольору, воно може звиватися, обвивати дерева, пробиваючи собі дорогу до сонячного світла. А завдяки повітряним корінням, рослина отримує потрібну кількість вологи та живлення, а також додаткову опору.

Цвітіння

Купити монстеру, значить уважно і старанно доглядати її, адже за правильних умов культивування, рослина може цвісти і плодоносити. Квітки являють собою суцвіття у вигляді м’ясистого качана, який покритий зовні білувато-зеленою оболонкою. Більш того, при покупці монстери, знайте, що плоди її їстівні, вони нагадують банан до смаку, а ароматом поширюються як ананас. Але, дуже важливо знати, коли плоди будуть вже готові до вживання, адже у не зрілому вигляді вони можуть обпекти ротову порожнину!

Властивості

Висота

35-55см

Діаметр горщика
 • Где купить Монстера Адансона?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Монстера Адансона, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Монстера Адансона?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Монстера Адансона на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Монстера Адансона по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Монстера Адансона?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением