Пахира 100см
Пахира_100см

Пахіра

641грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: , Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Пахіра – рослина, що належить сімейству мальвових. Плоди деяких видів їстівні.

Освітлення: Оскільки Пахірі необхідно багато яскравого, але розсіяного світла, оптимальним розташуванням вважаються вікна на східній або західній стороні. Пахіру можна вирощувати і на південній стороні, але обов’язково потрібно прикривати від прямого сонячного проміння з 10 ранку до 17 вечора. На північній стороні рослини буде недостатньо світла для нормального розвитку – при недостатній освітленості рослина витягується та втрачає свої декоративні якості. Влітку Пахіру можна винести на вулицю, але обов’язково потрібно забезпечити захист від сонця, опадів та протягів. Привчати рослину до нового розташування потрібно поступово.

Температура: Навесні та влітку температуру бажано тримати на рівні від 21 до 25 градусів. Взимку температуру знижують до 15-16. Пахіру не можна ставити поруч із опалювальними радіаторами, а також не можна допускати протягів – рослина може захворіти і навіть загинути.

Полив: Поливати Пахіру потрібно м’якою теплою водою, трохи вищою за кімнатну температуру. Для поливу краще використовувати нижній полив, або поливати рослина по контуру горщика, намагаючись не допускати намокання основи стовбура. У весняно-літній період поливають після висихання верхнього шару субстрату. З середини осені до кінця зими поливають рідше. Якщо полив надмірно багатий, то стовбур може почати гнити, а при недостатньому поливі повисає листя.

Вологість: Обприскування не обов’язково – рослина добре росте і при сухому кімнатному повітрі. Однак обприскування з ранку та ввечері лише позитивно позначиться на розвитку рослини. Обприскувати потрібно лише листя – зайва волога на стовбурі призведе до його загнивання.

Підживлення: Взимку і восени підгодівлю Пахіри не проводять. З середини весни і до кінця літа рослину потрібно підгодовувати трохи частіше одного разу на місяць комплексними мінеральними добривами для кімнатних рослин у звичайній концентрації.

Властивості

Висота

75-100см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Пахіра”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Пахіра?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Пахіра, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Пахіра?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Пахіра на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Пахіра по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Пахіра?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением