Пуансеттия

Пуансетія

450грн

Немає в наявності

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения: ,

Опис товару

Пуансетія – чарівна квітка, в період цвітіння прикрашена зверху червоними (найчастіше), рожевими, кремовими і навіть строкатими листочками-приквітниками, що ефектно відтіняються нижніми темно-зеленими. Це одна з небагатьох рослин, яка радує нас цвітінням саме в зимовий час, тому саме взимку її найчастіше і купують – на Різдво та Новий рік. Звідси й друга народна назва пуансетії – різдвяна зірка.

Ця рослина південна, потребує тепла, оптимальна температура – 18-20 градусів, але може рости і в приміщенні при температурі 25 градусів. Протяги та будь-яке переохолодження пуансетію не любить, скидає листя.

Поливати пуансетію потрібно таким чином, щоб земляний ком повністю просочувався водою, але в піддоні вода не стояла. Між поливами верхній шар грунту повинен трохи просохнути, але сильно пересушувати рослину не слід, від цього також може почати обсипатися листя.

Пуансетія добре росте на сонячному підвіконні, але влітку в полуденний годину рослину треба притіняти. У теплу пору року можна, і навіть рекомендується, виносити пуансетію надвір.

Удобрювати рослину потрібно регулярно, починаючи з весни, коли пуансетія пускається на зріст. Підійде будь-яке мінеральне комплексне добриво: гранульоване або рідке. Інтервал підживлення – 2-3 тижні. Також з весни до осені періодично дуже добре проводити позакореневі підживлення добривом, що містить мікроелементи (залізо, молібден, цинк), розводячи його в невеликій концентрації. Листя від цього набуває більш яскравого і свіжого вигляду.

Ще одна назва рослини це різдвяна квітка.

Властивості

Висота

25-35см

Діаметр горщика

17см

 • Где купить Пуансетія?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Пуансетія, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Пуансетія?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Пуансетія на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Пуансетія по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Пуансетія?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением