сансеверия цилиндрика 17-70см
сансеверия цилиндрика 6-20см

Сансевієрія циліндрика

от 134грн

высота: 55-75смдиаметр горшка: 17см 1,026грн
высота: 15-25смдиаметр горшка: 6см 134грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения: ,

Опис товару

Сансевієрія (Sansevieria), рослина, що любовно називається «тещин мова», є представником сімейства агавових. Родом з Африки, названо на честь італійського принца Раймондо ді Сангро Сан-Северіно, який жив у вісімнадцятому столітті. Протягом кількох століть їх культивували як декоративні рослини. Хоча існує близько п’ятдесяти відомих видів, лише п’ять чи шість вирощують на комерційній основі як кімнатні рослини.
Сансевієрії – кімнатні рослини, які прекрасно ростуть практично в будь-яких умовах, якщо їх не перезволожувати. Найвідоміший сорт – Sansevieria trifasciata ‘Variegata’, іноді називається також ‘Laurentii’. Вона має жовті смуги, що йдуть зверху вниз по краях високого шаблевидного листя. При правильному догляді листя може досягати 1 м заввишки. Чисто зелений сорт, хоч і не такий ефектний, але в нього теж є свій шарм. Нещодавно виведений сорт S.futum, що має більш округле, трохи загострене листя, менш чутливий до перезволоження. Отримані нещодавно два сорти, S. ‘hahnii’ і S. hahnii ‘Variegata’, з ширшими та нижчими розетками листя, як у алое.
Sansevieria дають високі суцвіття з жовтими крихітними квітками, схожими на зірочки. Суцвіття виростає прямо із ґрунту поруч із листям.
Незважаючи на те, що сансевієрії не переносять перезволоження при вирощуванні в ґрунті, їх можна вирощувати методом гідропоніки.
Купуючи сансевієрію, завжди звертайте увагу на те, щоб на листі були відсутні сліди в’янення та їх краї не були б пошкоджені. Переконайтеся, що рослина міцно вкорінена. Якщо рослина не має хорошої, сильної кореневої системи, вона буде нестійкою і зможе легко перекинутися і отримати пошкодження.

Розміри:  Окреме листя виростає до 1 м у висоту. Однак звичайний розмір кімнатної рослини 30-46 см заввишки при 5-12 листках у горщику.

Приріст: Рослина середніх розмірів дає два або три листи на рік.

Період цвітіння: Сансевієрії можуть викидати квітконос у будь-який час, але найімовірніше це трапляється влітку. Висота квітконоса зазвичай становить близько половини висоти листя, і на ньому знаходяться крихітні квітки, схожі на зірочки. Зріжте після цвітіння.

Запах: Квіти мають ніжний запах.

Освітлення: Найкраще цвітуть на сонці, але пристосовуються і до досить темних місць.

Температура: Взимку вони можуть витримати 10°С, але продовжуватимуть зростати лише при температурі 16°С або вище. Влітку звичайна кімнатна температура, але не вище 24°С.

Полив: Не перезволожуйте. Занадто багато води – це правильний шлях до загибелі рослини. Влітку поливайте лише раз на 7-10 днів, а взимку раз на 21 день.

Підживлення: Влітку приблизно раз на 21 день додавайте у воду рідке добриво.

Вологість: віддають перевагу сухій атмосфері.

Чистка: Протирайте листя вологою ганчірочкою в міру появи пилу. Не використовуйте засоби для чищення.

Атмосфера: Вони пристосовуються майже до будь-яких умов. Однак не вирощуйте їх на каміні над відкритим вогнем або газовим пальником.

Грунт: Грунтова суміш на основі дернової землі. Має бути хороший дренаж
і правильне вкорінення в горщику, тому що через важку верхню частину рослина може стати нестійкою і легко перекинутися.

Пересадка: Рослини краще цвітуть у тісних горщиках, тому пересаджуйте не частіше, ніж раз на 2 роки.

Обрізання: Обрізайте хворе та пошкоджене листя.

Розмноження: Для підтримки розмальовки строкатих сортів розмножуйте навесні шляхом поділу рослин. Нові рослини можна також отримати з листя живців, взятих влітку. Розріжте лист на шматочки по 8 см, дайте їм можливість підсохнути і потім посадіть у великий пісок. Приблизно через місяць при температурі 21 ° С вони укоріняться, але вийдуть тільки зелені, а не строкаті рослини.

Очікувана тривалість життя: Дуже довго, якщо не перезволожувати.

Властивості

Висота

15-25см, 55-75см

Діаметр горщика

5,5см, 17см

 • Где купить Сансевієрія циліндрика?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Сансевієрія циліндрика, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Сансевієрія циліндрика?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Сансевієрія циліндрика на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Сансевієрія циліндрика по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Сансевієрія циліндрика?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением