сенецио 14 см

Сенеціо (хрестовник)

310грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения: ,

Опис товару

Освітлення. Більшість кімнатних видів віддають перевагу добре освітленим місцям, але світло має бути розсіяним. У теплу пору року найкраще перенести рослини на відкрите повітря у напівзатінене місце. Хрестовник великомовний віддає перевагу яскравому освітленню, добре переносить прямі сонячні промені з притіненням від спекотного сонця.

Вологість повітря. Хрестовник добре переносить сухе повітря квартир і додаткового зволоження не потребує.

Температура. Хрестовники влітку чудово ростуть при звичайній кімнатній температурі, взимку віддають перевагу прохолодному вмісту. Хрестовник великомовний віддає перевагу помірній температурі (18-22С), взимку не менше +12С. Хрестовник, що укорінюється, хрестовник Хаворта легко переносять нижчі температури, можуть зимувати при +7С.

Грунт. Грунт повинен бути пухким, помірно поживним, з нейтральним рН. Підійде суміш із листової землі та піску у співвідношенні 2:1. Підійдуть готові субстрати для кактусів чи сукулентів. У покупний субстрат для декоративно-листяних рослин додають крупнозернистий пісок.

Полив. Полив кімнатних рослин справа не така проста як здається на перший погляд, особливо якщо це стосується сукулентів – вони не люблять перезволоження. Перш ніж полити рослину, слід переконатися, що верхній шар грунту повністю просох. У холодну пору року хрестовики перебувають у стані спокою, полив зводять до мінімуму. Посуху рослини переносять добре, а при надмірному поливі легко загниють. Хрестовник великомовний більш вологолюбний, ґрунт повинен завжди бути трохи вологим, але не мокрим.
Добриво. Хрестовник добре росте в піщаному грунті, але оскільки він бідний на поживні речовини, то рослини підгодовують з березня по серпень добривами для сукулентів 1 раз на місяць. Взимку не удобрюють.

Пересадка. Молоді кімнатні рослини часто пересаджують, хрестовники не виняток. Роблять це щорічно навесні, дорослі екземпляри – за потреби. На дні горщика обов’язково має бути надійний шар дренажу.

Властивості

Діаметр горщика
 • Где купить Сенеціо (хрестовник)?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Сенеціо (хрестовник), растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Сенеціо (хрестовник)?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Сенеціо (хрестовник) на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Сенеціо (хрестовник) по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Сенеціо (хрестовник)?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением