Цикас
Цикас

Цікас

506грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорії: , Другие размеры, варианты растения: , ,

Опис товару

Сімейство Саговникові
Familia Cycadaceae
Рід Цікас
Genus Cycas
Синоніми Сагова пальма, Саговник
Батьківщина-Буенос-Айрос, Південно-Східна Азія та Австралія.
Цикас із сімейства цикадових — живих голонасінних рослин Мезозойської ери, які ростуть на Землі вже понад 200 мільйонів років, еволюційно вони знаходяться між гігантськими папоротями та сучасними хвойними деревами. З відомих в даний час 9-11 пологів цього сімейства, які включають близько 100-180 видів тропічних і субтропічних рослин, що повільно ростуть, в декоративних цілях найчастіше використовують лише кілька видів, серед яких найбільш популярний, що вважається дуже вишуканим цикас відвернений або поникаючий (Cycas revoluta). Цей вид характеризується потужним колонноподібним стовбуром заввишки до 2.5 м (часто не розвивається в кімнатних умовах) і, як і в інших цикадових – верхівковою короною з жорстко шкірястих пальмо-або папоротеподібних перистих вай (листя), що досягають іноді довжини більше 2х м. культурі стовбур рідко перевищує 30-50 см.
Молоде листя м’яке, опушене і згорнуте равликом, пізніше — голе, тверде, темно-зелене, глянсове, з однією центральною жилкою в кожному сегменті, верхівка гостра.
Насіння розвивається в шишках, які по одній формуються на жіночій рослині на верхівці нерозгалуженого стовбура. Вони пухкі, складаються з подовжених (до 20 см) видозмінених спеціальних листочків, на яких сидять сім’япочки. Зріле насіння велике, 3-5 см довжини, оранжеве. Чоловічі шишки вузькі, циліндричні, до 60 см довжини та 15 см у діаметрі. У кімнатах саговники зазвичай насіння не дають.
Цикас, саговник – це дуже цінна рослина, що повільно росте, заввишки до 2 метрів. Протягом року виростає лише один ряд листя, яке зберігається кілька років. При вмісті як кімнатну рослину цикас потребує уваги.

Властивості

Висота

35-55см

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук “Цікас”

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Где купить Цікас?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Цікас, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Цікас?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Цікас на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Цікас по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Цікас?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением