Эуфорбия платиклада
Эуфорбии платикладаЭуфорбия платиклада 2

Еуфорбія платіклада

250грн

В зв'язку з воєнним положенням, прохання наявність та ціни уточнювати у менеджера

Категорія: Другие размеры, варианты растения:

Опис товару

Температура
У літню пору температура повітря має бути від 20 до 25 градусів, а в зимовий ― приблизно 16 градусів. Такому виду, як пуансеттія потрібна холодна зимівля, а решта – цілком здатні перебувати взимку при звичайній кімнатній температурі.
Освітлення

Це світлолюбні рослини, які найкраще ставити на південних вікнах. Якщо в зимовий час молочаю мало світла і він перебуває в теплі, його пагони стають сильно витягнутими, і втрачається декоративність. Абсолютно всі види в теплу пору року можна перенести на вулицю.

Вологість
Низька вологість повітря переноситься еуфорбіями досить добре. Однак їх рекомендується регулярно обприскувати теплою водою в гігієнічних цілях (для видалення пилу).

Полив

Полив залежить від виду рослини. Але майже всі сукуленти поливають дуже рідко. Так, взимку їх потрібно поливати 1 раз на 4 тижні, при цьому не слід допускати повного пересихання земляної грудки. Під час активного росту та періоду цвітіння полив має бути більшим.

Підживлення
Підживлення проводять у весняно-літній період. Для цього використовують спеціальні добрива для кімнатних рослин або кактусів.

Особливості пересадки

Майже всі види еуфорбії є повільними, тому пересадку проводять тільки у разі потреби. Для маленьких молочаїв вибирають невисокі та невеликі горщики, а для високих рослин, тригранного молоча та тирукалії – потрібний важкий і досить глибокий посуд. Потрібен хороший дренаж.

Властивості

Висота

15-25см

Діаметр горщика

8,5см

 • Где купить Еуфорбія платіклада?

  В нашем интернет-магазине "Орхидс Арт" представлен разнообразный ассортимент Еуфорбія платіклада, растения представлены разного возраста, сорта, от чего зависит и цена
 • Можно ли увидеть реальное фото Еуфорбія платіклада?

  Конечно, менеджер отправит вам реальное фото Еуфорбія платіклада на Viber перед доставкой
 • Вы доставляете Еуфорбія платіклада по Украине?

  Да, по Киеву доставляем курьерами, по Украине отправляем транспортными компаниями-перевозчиками
 • Как ухаживать за Еуфорбія платіклада?

  Для каждого растения на странице представлена краткая инструкция по уходу за растением